Busines game Fresh biz TDATU

Бізнес-гра була організована при партнерській підтримці Ізраїльського центру міжнародного співробітництва MASHAV в рамках реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується MEDA у в південних областях України: Запорізькій, Одеській, Миколаївській та Херсонській.

Метою бізнес гри є розвиток підприємницького мислення та комунікаційних навичків. Студенти – майбутні фахівці економічної сфери – здобувають досвід в управлінні ресурсами, фінансами, часом, і саме це надає їм відчуття перемоги та успіху.

А результати бізнес-гри надзвичайні. Враженнями від участі в заході поділилися учасники заходу:

Страхова Каріна, студентка спеціальності «Маркетинг» відзначила, що співпраця – це ключ до успіху.

Зануда Роман, студент спеціальності «Маркетинг» зробив висновок, що необхідно визначити власні ресурси та ефективно їх використовувати.

Патрушев Сергій, студент спеціальності «Економіка підприємств» підкреслив, що необхідно розвивати вміння ризикувати, планувати, інвестувати та працювати в команді.

Примачок Станіслав, студент спеціальності «Економіка підприємств» віддзначив необхідність приймати правильні управлінські рішення в умовах невизначеності та ризикованості.

Айзман Катерина, студентка спеціальності «Економіка підприємств» звернула увагу на енобхідність вміти знаходити можливості для розвитку.

Лисяков Микита, студент спеціальності «Фінанси і кредит» підкреслив необхідність розвитку комунікаційних здібностей.

Переглянути всі фото з гри