[widgetkit id=456]

Господар хазяйства, фермер Олександр Рєдькин, надав детальну консультацію з питань післяурожайної доробки овочів, а саме стосовно шокової заморозки.

- Для шокової заморозки овочів чи фруктів потрібно півтори хвилини, середня температура у морозильній камері мінус 40-42˚С, -  розповідає Олександр. - Процес підготовки до заморозки нескладний: овочі ретельно миють, обдувають вентиляторами для того, щоб не було зайвої ваги чи пошкоджень, потім продукцію нарізають. На виробництві є можливість робити нарізку декількох видів: соломкою, кубиками, кільцями, слайдами, крім того, є спеціальна машина для грибів.

Олександр планує зосередитися на роботі за двома найприбутковішими напрямками: переробка перцю та кукурудзи, для чого додатково до існуючого обладнання планує придбати машину для нарізки кукурудзи.

 - Заморожена цибуля також має гарний попит, але для доробки цибулі потрібні дуже потужні витяжки і вентилятори, які виштовхуватимуть повітря, наповнене кислотою. Тому це – пізніші плани.

Зустріч відбулася в теплій атмосфері, незважаючи на холодне приміщення і погоду. Учасники зустрічі побачили можливості співпраці з господарством «Хуторок» в наступних сезонах: здавати овочі на заморозку та зберігання.