Конкурс проведено з метою закріплення здобутих теоретичних знань та практичних навичок, підвищення рівня практичної підготовки майбутніх спеціалістів сільськогосподарського виробництва. Захід відбувся за підтримки Благодійного Фонду ЛАСКА в рамках Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва.

[widgetkit id=388]

Програма конкурсу передбачала виконання учасниками таких завдань як: комплектування орного агрегату, перевірка технічного стану і комплектності, підготовка орного агрегату до роботи, підготовка поля, регулювання глибини оранки, вибір напряму і способу руху, розбивка поля на загінки, проорювання контрольних борізд і звальних гребенів, практичне виконання оранки, усні відповіді на запитання на тему «Оранка», контроль і оцінка якості.

Усіх учасників конкурсу було зібрано у межах навчально-науково-практичного центру МНАУ у с. Сенчине, де на них чекало змагання, що складалося з двох етапів: теоретичної частини за темою «Оранка» та практичної – роботи в полі. Під час практичної частини учасники мали змогу проявити свої професійні навички та здібності за кермом тракторів двох категорій – тягового класу 3 та тягового класу 1.4.

За результатами змагань компетентне журі визначило найкращих орачів Миколаївського національного аграрного університету та Технолого-економічного, Новобузького та Мигійського коледжів. Так, почесні призові місця посіли:

У категорії «Навички водіння трактора тягового класу 3»:

У категорії «Навички водіння трактора тягового класу 1.4»:

Також було нагороджено переможців за певними номінаціями, з-поміж яких:

Кожного переможця було відзначено грошовою винагородою та заохочуваними подарунками. Безперечно, проведення таких конкурсів підвищує рівень та якість практичної підготовки майбутніх спеціалістів сільськогосподарського виробництва, тому науково-педагогічні працівники та студентська молодь визнали своєчасним й актуальним його проведення та висловили щиру вдячність його організаторам за створення належних умов для плідної та змістовної роботи.

Схожі матеріали

{loadmodule mod_related_items,Схожі матеріали}