2016.09.05 Oracs Trudove 00

Семінар складався з теоретичної та практичної частини. Теоретичну частину семінару відкрив Ковбель Анатолій Іванович (НВК «Квадрат») з дуже цікавою та змістовною доповіддю: «Філософія живлення рослин». Під час лекції були розглянуті основні «закони» харчування рослин та показано, як застосування препаратів нового покоління допомагає вирощуванню високого та якісного врожаю.

Під час семінару були обговорені питання вибору перспективних гібридів томатів з урахуванням тенденцій сучасного ринку (Футей Сергій, компанія «Владам Юг») та обговорювалися біологічні методи боротьби з шкідниками та хворобами томатів (Варбанець Сергій, компанія «Центр Біотехніка»).

Практична частина семінару пройшла в полі, де можна було ознайомитися з практичним досвідом фермера по вирощуванню томатів безрозсадним способом, оцінити стан та якість розвитку рослин на різних ділянках, прийняти для себе рішення в ефективності застосування хелатних добрив тощо.

2016.09.05 Oracs Trudove 01

Сподіваємось на подальшу співпрацю з компаніями, які готові надавати препарати для організації демонстраційних ділянок на базі ОСГ чи невеликих фермерських господарствах. Громадська організація «Центр розвитку села» вдячна таким компаніям як НВК «Квадрат», «БТУ-Центр», «Мінераліс Україна», «Центр Біотехніка» за співпрацю в цьому сільськогосподарському році.