[widgetkit id=322]

Новоодеська Центральна бібліотека, як центр активності громади, є каналом розповсюдження інформації про UHBDP, її працівники – учасники Проекту і як виробники, зі своїми родинами вирощують плодоовочеву продукцію.

Учасники заходу детально ознайомились з напрямками діяльності UHBDP, а також ресурсами, які Проект надає учасникам та використання яких можуть сприяти підвищенню професіонального рівня виробників плодоовочевої продукції. Зацікавились учасники логістичними ланками ланцюжка «Виробник-Покупець», які передбачають підготовку, упаковку, збереження, охолодження та транспортування плодоовочевої продукції після її збирання. Для можливості побудови бізнесу необхідно впроваджувати ці етапи в діяльність виробників.

Агроном компанії ТОВ «Сінта» розповів учасникам властивості та якості рекультиватів, які були представлені на заході, а також підкреслив переваги застосування даної продукції для оздоровлення та оновлення ґрунту.

Далі представник Миколаївської компанії «Біозавод» презентував біодобрива, виробництво яких засновано на застосуванні натуральних компонентів, що не є шкідливим для рослин і навколишнього середовища. Особливу увагу було приділено препаратам біозахисту рослин, які тільки починають поширюватися серед виробників плодоовочевої продукції.

Під час питань-відповідей учасники акцентували увагу на труднощах процесу вирощування. Основні з них – це відсутність ринків збуту та коштів для придбання якісної сертифікованої продукції для вирощування: насіння, добрив, захисту, крапельного зрошення, тощо.

Наприкінці серед учасників було проведено розіграш презентованої на заході продукції.