Під час зустрічі організація представила конкурс проектів від UHBDP та запросила до співпраці у рамках Програми зустрічних грантів. Під час обговорення конкурсу та умов участі з’ясувалося, що голова Музиківської сільради має розроблену стратегію вирішення проблем на рівні об’єднаної територіальної громади та визнав дуже вчасною цю зустріч. Її актуальність, на його думку, полягає у можливості побудувати станцію з переробки твердих побутових відходів. Ідея знаходиться на стадії опрацювання та має робочий проект й зацікавленого партнера на позицію керуючого менеджера з залученням інвестиційного фонду. На виході має бути комплекс з біореактором, який виробляв би газ, електроенергію, тепло та міг би використаний у подальшому як довготривала цінність.

Крім цього, сторони активно обговорили проблеми майбутнього об’єднаної територіальної громади села Музиківка, можливість співпраці щодо покращення існуючого стану речей та досягли у цих питаннях взаємопорозуміння. Слід зазначити, що відчутною є проблема оснащення селян питною водою. Вплив засолених ґрунтів та поверхневе залягання ґрунтових вод опосередковують наявність означеної проблеми. Над її вирішенням розмірковують та роблять практичні кроки активні члени територіальної громади села. Як завжди необхідна допомога з боку держави та здатність мешканців села об’єднати зусилля у пошуку необхідних ресурсів.

Громадська організація «Земля Таврії» після проведення зустрічі отримала матеріал для роздумів та має тепер чітке усвідомлення, як вибудовувати майбутню роботу із ОТГ Херсонської області.