[widgetkit id=279]

Проведення аналізу ґрунту є актуальним для цієї групи, тому що наступного сезону виробники планують вирощувати однаковий сорт кубовидного перцю, що стане початком консолідації для участі в ланцюжку Виробник – Покупець.

Перед практичним заняттям спеціаліст Агро-центру «Владам Юг» Олег Денісов детально роз’яснив учасникам заходу технологію забору ґрунту штиковою лопатою, яка може слугувати інструментом для забору ґрунту в будь-який час за необхідності. Також були детально обговорені питання щодо кількості точок забору в залежності від площі ділянки, глибини шарів та достатній для аналізу об’єм ґрунту.

Після практичного прикладу забору ґрунту на одній із ділянок, учасники спробували повторити техніку забору необхідного пласту та відокремлення його частини з кожної точки. Далі учасники відправились на свої ділянки для самостійного забору ґрунту і води зі свердловин.

Під час неформального спілкування учасники заходу отримали консультацію з питань збалансованості ґрунту, внесення добрива перед початком зимового сезону та перед посадкою навесні. Виробникам було акцентовано увагу, що отримана практична навичка допоможе їм якісно забирати ґрунт для аналізу в будь-який період, а також може бути передана як досвід іншим виробникам, у яких виникне необхідність цієї процедури. Такий підхід до поширення інформації серед колег сприяє довірі та об’єднанню виробників, які в перспективі також можуть стати учасниками ланцюжка Виробник-Покупець.