Вчора перекупи виробникам тепличних овочів у селі Утконосівка Ізмаїльського району Одеської області пропонували за кілограм огірка 0,50 грн. Причина такої низької ціни - перевиробництво. Минулого сезону багато виробників томатів постраждали від навали нового шкідника - Тути абсолюти, яка любить томати - і майже всі перемкнулися на вирощування огірків. Але мова не про це.

В Утконосівці забирали по 0,50 грн., на оптовому ринку у Великих Копанях в цей день ціна на огірок доходила до 8 грн., кінцевий покупець сплачує за кілограм огірків ще більше. Відсоток виробника в структурі остаточної ціни досить незначний. Виробникові прикро, адже праця тяжка.

8 серпня Роман Дяжук, керівник ТОВ «Дунайський аграрій», під час зустрічі з малими і середніми виробниками запропонував створити регіональний бізнес-кластер, адже в Ізмаїльському районі величезна кількість виробників тепличних овочів:

- Ми працюємо з усіма мережами супермаркетів України і у нас є можливість продавати ваші овочі офіційно. Але, що важливо, я не можу купити у вас продукцію, тому що багато хто з вас не зареєстрований, працює не в правовому полі, - звернувся до виробників Роман Дяжук. - У мене є бажання, щоб ви працювали офіційно, тоді я зможу у вас купити цю продукцію офіційно. І коли буде черговий карантин, не дай Боже, коли люди не зможуть вивозити продукцію на базар, ви будете мати надійний ринок збуту. Рано чи пізно ми всі прийдемо до роботи з супермаркетами. Чому це цікаво мені? У мене з'явиться можливість завантажити мої холодильні камери, адже супермаркети купують охолоджену продукцію. А ви зможете диверсифікувати канали збуту і будете мати більше шансів продати свою продукцію.

Серед інших своїх завдань роман Дяжук виділив зупинку трудової міграції. Зараз в "Дунайському аграрії" працює понад 100 чоловік і всі –  офіційно. Підприємство вирощує великий асортимент культур, щоб сезон починався в березні і закінчувався в березні, а робітники мали роботу весь рік. Крім того, Роман Дяжук хоче, щоб в місцевих дитячих садах і школах дітей годували здоровою органічною продукцією або хоча б місцевою продукцією, яка славиться своїми смаковими якостями. Але останнє неможливе, оскільки у виробників немає зареєстрованого бізнесу і, як наслідок, можливості брати участь в тендерах. Роман Дяжук говорив і про розвиток територій, який неможливий без грошей. Звідки їх взяти? Податки сумлінних бізнесів. Зареєстрована підприємницька діяльність - це можливість продавати овочі офіційно та стабільно, крім того, це можливість наповнювати місцевий бюджет.

- Коли ви скажете, побудуйте в дитячому садку спортзал, місцева влада вам відповість: "Платіть податки - і буде вам спортзал". Бюджет громади формують легальні фермери, - говорить Роман Дяжук.

Навіть працюючи з перекупами, вигідно мати документи, тому що перекуп знижує закупівельну ціну, адже йому потрібно десь роздобути документи на овочі.

Нелегальний плодоовочевий бізнес обмежує і туристичний потенціал регіону, так в місцевих ресторанах ви не спробуєте утконосівські томати, які славляться своїм винятковим смаком. Адже ресторани теж не можуть купувати продукцію у незареєстрованого виробника. Про це говорив Дмитро Ніколаєв, менеджер Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

- У Києві в зимовий час або ранньою весною люди платять по 100-120 грн. за кілограм томатів. Люди хочуть купувати якісну продукцію, але вони не можуть купити те, що хочуть, наприклад, ваші томати, - підкреслив Дмитро Ніколаєв, - на прилавках супермаркетів імпортний товар.

Офіційно зареєстрований бізнес може отримувати 37-43% від ціни в супермаркеті. Для порівняння: фермери, що працюють в незаконній площині, отримують 5-20%. Про це повідомила Олександра Гармаш, менеджерка міжпроектних програм UHBDP.

Бізнес-кластер міг би взяти на себе виробництво якісної тари за ціною "бананок", закупівлю насіння, добрив, засобів захисту рослин. Оскільки йдеться про великий обсяг засобів виробництва, то і ціна на них була б оптова, що значно дешевше.