Втрати через кліматичні зміни наближаються до 100%, виробники ягід та виноградарі у подиві: закриватися або міняти культури, сорти. Про це 15 грудня 2021 року під час прес-конференції «Фермер-клімат: як не програти цю битву», яку організував Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, говорив керівник ФГ «Лиманськ» Олександр Бритвін.

– Якщо раніше було 4 сезони, то сьогодні близько 8, у лютому – весна, у квітні – зима, влітку – тропічні зливи. До нового року 2 тижні, а у нас бруньки на деревах ось-ось розпустяться. Бруньки налиті соком, а днями обіцяють мінус 12 С, – ділився керівник ФГ «Лиманськ». 

Як вирішують проблему поворотних заморозків? У господарстві кілька напрямків: аквакультура, баштанні, виноград. Що стосується риби, то від вирощування коропа відмовилися, сфокусувалися на виробництві креветки макробрахіум розенберга, яка добре почувається при температурі від 18°С до 35°С. 

Щодо баштанних. Відмова від плуга (глибокої оранки) задля збереження структури ґрунту веде до переозброєння всього господарства. 

–  А як правильно обробити землю, яке саме обладнання купити та не помилитися? Цей страх стримує багатьох, для кого купівля нової сівалки – відмова від життєво важливих речей, – зауважив Олександр Бритвін. – Проте найбільша проблема – поворотні заморозки для ягід та винограду, наприклад, коли на винограді вже з'явився 5-й листок. А в зиму взагалі йде налита брунька без поживних речовин.

У якості вирішення проблем, пов’язаних з кліматичними змінами, Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP під час прес-конференції  «Фермер-клімат: як не програти цю битву» презентував навчальний курс «Зміна клімату та малий агробізнес», який вже можна дивитися на «Агровікі». 

Цікаво, що в курсі представлено понад 20 практичних інструментів, які допоможуть малим агровиробникам не програти битву з кліматом. Курс безкоштовний та відкритий для всіх бажаючих.