2016.01.22 203885

"Тестовий потяг, що складається з 10 вагонів та 20-ти 40-футових контейнерів, прибув до поромного терміналу Бакинського порту в Аляті. Звідси потяг за допомогою поромної переправи вирушить Каспійським морем до Казахстану, а звідти – до Китаю", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 15 січня Україна запустила експериментальний потяг "Шовковим шляхом". Потяг іде маршрутом Україна - Грузія - Азербайджан - Казахстан - Китай. 20 січня він прибув до грузинського порту Поті.

Для запуску контейнерного потяга були узгоджені технологія, прискорені терміни доставки, тарифні умови, визначено операторів потяга. Демонстраційний рейс стане відкриттям альтернативного шляху доставки вантажів з України до країн Середньої Азії.

Як повідомлялося раніше, 14 січня Азербайджан, Казахстан, Грузія та Україна підписали протокол про встановлення конкурентоспроможних пільгових тарифів на вантажоперевезення Транскаспійським міжнародним транспортним маршрутом.

Нагадаємо, Росія повністю припинила транзит українських товарів через свою територію. У зв'язку з цим відтепер міжнародні транзитні автоперевезення вантажів з України до Казахстану через територію РФ будуть здійснюватися з території Білорусі.

Джерело: http://ua.112.ua