Посол Канади в Україні Роман Ващук та менеджер UHBDP Дмитро Ніколаєв відвідали одеське підприємство «АГРО-ПАТРІОТ», яке вирощує часник, виступає агрегатором цієї культури для внутрішнього і зовнішнього ринків збуту та безпосередньо залучає до співпраці малих та середніх фермерів.

[widgetkit id=348]

Компанія отримала зустрічний грант Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, реалізується та співфінансується Менонітською Асоціацією економічного Розвитку (MEDA). Отримані кошти були витрачені на придбання спеціалізованої техніки, обладнання для охолодження. Ян Мішкевич ознайомив гостей з роботою свого підприємства.

Зараз компанія «АГРО-ПАТРІОТ» будує міні-завод з переробки часнику та склад на 1000 тонн для його зберігання. Головне, що підприємство розвивається, допомагаючи рухатися вперед і більш дрібним виробникам часнику. На складі буде акумулюватися продукція різних виробників з подальшим сортуванням, пакуванням та переробкою. Ось вже кілька років «АГРО-ПАТРІОТ» реалізує часник вищого ґатунку на експорт, в тому числі і в Канаду.

UHBDP продовжує надавати підтримку малим та середнім виробникам, впроваджує ефективні бізнес-моделі і сподівається на плідне співробітництво фермерів-лідерів, фермерів-агрегаторів з дрібними сільгоспвиробниками.

«Успіх в бізнесі приходить до тих, хто працює, - відмічає Дмитро Ніколаєв, - UHBDP лише направляє й мотивує».