Букет із перцю на обкладинці нагадує, що скоро весна і новий агросезон.

Солодкий перець – одна з найпопулярніших культур для вирощування у теплицях, і ми акцентуємо увагу на його примхах. Перець належить до найбільш вологолюбних овочевих культур. Висока потреба у воді зумовлює необхідність постійного моніторингу її якості. Тому встановлено чіткі обмеження для концентрації хімічних елементів і сполук у воді. Наприклад, допустимий вміст сірки становить 200 мг/л. Цю особливість потрібно враховувати при виборі добрив.

Сонце в теплиці – це не тільки джерело світла, але й тепла. Як ним скористатись? Читайте в лютневого випуску.

В Україні томати взимку вирощують лише в теплиці, але у світі десь завжди панує томатний сезон. До вашої уваги огляд світового ринку томатів станом на початок січня.

Ціни на овочі борщового набору стрімко ростуть, то ж час вирішувати: вирощувати чи ні? Пропонуємо цінові прогнози на квітень 2018 року від профільних експертів агроринку.

Нішеві культури – постійна родзинка журналу. У лютому дізнавайтеся про максимум технологічних моментів щодо вирощування селери.

Захист бобових є проблемою на сьогодні, адже в Україні не вистачає зареєстрованих препаратів. Але скоро на допомогу прийдуть вітчизняні виробники ЗЗР.

Маркетинг, просування товару, Інтернет – як їх пов’язати? Знайомтеся з думками закордонних експертів та збільшуйте свої продажі. Фермерам-учасникам проекту UHBDP це вже вдається.

Нарешті, трохи про технологію закладки горіхової плантації та бізнес на солодкій кукурудзі – отакий насичений вийшов номер

Нагадуємо про пільгову передплату на журнал «Агроіндустрія»! Якщо Ви є учасником UHBDP - отримаєте знижку на річну передплату в розмірі 25% вже зараз!

Пільгова підписка Зміст випуску