За статистикою минулого року українці виростили 2 843 000 тонн фруктів і ягід, 30 514 000 тонн овочів. Ми спостерігаємо різноманіття плодоовочевої гамми, реструктуризацію ринку, зміну бізнес-підходів та каналів збуту.

Що ж таке плодоовочевий ринок України?

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA), замовив дослідження плодоовочевого ринку, щоб усі його гравці мали можливість оцінити потенціал галузі, побачити можливі сценарії розвитку плодоовочівництва, його слабкі місця та перспективи.

Отже, представляємо вашій увазі унікальну роботу «Плодоовочевий ринок 2019» - довідник швидкого доступу, що містить ключові показники сектору та дає розуміння картини сучасного плодоовочевого ринку. 30 інфографік за 24 культурами!

Інформація ґрунтується на даних, зібраних шляхом аналітичної/статистичної обробки та всебічного аналізу матеріалів, залучених з авторитетних державних та міжнародних джерел, а саме:

Отримати довідник

Нам важливо почути вашу думку. Залишайте відгуки під цим матеріалом або надсилайте їх на info@uhbdp.org.