Найкращі кухарі України познайомилися з продукцією учасників Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва на Національному відборі Bocuse d’Or Ukraine 2021, першому в Україні кулінарному конкурсі міжнародного формату, який 11 жовтня відбувся в Києві.

Це була масштабна професійна подія у сфері HoReCa в Україні та чудова можливість для фермерів півдня країни, учасників UHBDP, продемонструвати свою продукцію. Участь у виставці стала доступом до великої кількості ресторанів, кафе, а також компаній, які закуповують продукти для HoReCa. Кулінарні експерти, видатні шеф-кухарі, бренд-амбасадори в сегменті HoReCa змагалися за звання найкращого у кулінарному мистецтві, а виробники плодоовочевої продукції, лікарських трав та меду демонстрували шефам продукти, які затребувані у сегменті HoReCa, аби шефи змогли використати ці унікальні інгредієнти для своїх кулінарних шедеврах.

Під час виставки всі бажаючи могли приєднатися до локальної експозиції учасників UHBDP, де були представлені виробники продукції для HoReCa, фермерська продукція.

– Ми ставили перед собою мету продемонструвати, що в Україні є локальний продукт і він є цікавим для ринку HoReCa. Більш того, цей продукт здатен задовольнити потреби найвибагливіших споживачів цього ринку - безпосередньо відвідувачів та шеф-кухарів. Останні дуже ретельно підходять до вибору продуктів, які мають бути і якісними, і смачними, і прийнятними за ціною, – підкреслив Дмитро Ніколаєв, Менеджер Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Одним з зіркових гостей, хто відвідав стенд #UHBDP,  був відомий шеф-кухар, народний улюбленець Євген Клопотенко. Кухар віддав належне свіжій та  крафтовій продукції наших учасників та відібрав у них продукти для своїх страв. 

«В нас один власник сироварні та ресторану з Буковелі взяв дві ефірні олії: гісоп і шавлію лікарську, щоб створити авторські сири з новими і корисними смаками, – захоплено ділиться враженнями та результатами виставки Ірина Склярова, співвласниця ТОВ «Натуральні есенції». – Ще один кулінар взяв на пробу ефірне масло чебрецю для своєї випічки безлактозних хлібів. А декілька власників ресторанів зацікавилися застосуванням гідролатів і ефірних олій в рецептурах страв і напоїв їх закладів. Фіналісткам та переможцям «МастерШеф» теж припала до душі наша продукція. Обмінялася контактами з ними. Взагалі багато кухарів, кондитерів та рестораторів проявляли інтерес до нашої продукції. В основному це були молоді фахівці».

– Отримали дзвінок від шеф-кухара з Полтави, формуємо для нього заказ, – розповідає Віталій Шкрібляк, виробник свіжих салатів ТМ «FreshSalat».

На стенді  #UHBDP була представлена фермерська продукція виробників півдня України: