Шановні учасники Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва!

Нарешті настав час підвести підсумки конкурсу ініціатив, спрямованих на захист навколишнього середовища. Конкурс, оголошений минулого року, був спрямований на просування, адаптацію та вдосконалення способів захисту навколишнього середовища, послуг та практик.

Цей конкурс надає можливість провести випробування інноваційних рішень щодо захисту навколишнього середовища та оцінити вплив впроваджених ідей на нього.

В конкурсі прийняли участь понад 30 компаній з Херсонської, Одеської, Миколаївської та Запорізької областей, а також міст Київ, Львів та Дніпро.

Насамперед ми вітаємо всіх учасників, які надали цікаві ідеї, рішення та інновації! Відбір був дуже важким і тривалим, а отже, вітаємо переможців нашого конкурсу – ТОВ «БЛЕКСІ фрут компані», ФГ «Благодатна Ферма» та ТОВ «ВЕЙСІТІ»!

З деякими учасниками конкурсу ми продовжимо співпрацю, оскільки вважаємо, що деякі їхні ідеї та інноваційні рішення мають право на існування та вимагають більшої уваги з нашого боку. Отже сподіваємось, що найближчим часом, деякі з Вас також зможуть приєднатись до вищевказаних компаній-переможців і запровадити власний проект.