Українські переробні заводи продовжують активно вести закупівлі яблук. При цьому, як повідомляють аналітики «АПК-Інформ: овочі і фрукти» - ціни на цей вид сировини стрімко ростуть, і вже на третину вище, ніж рік тому.

На сьогоднішній день переробники готові вести закупівлі промислового яблука по 1,2-1,4 грн/кг (0,04-0,05 євро/кг), що на 5-7% дорожче, ніж тижнем тому і мінімум на 30% дорожче, ніж на початку серпня 2015 року.

Такі цінові тенденції учасники ринку пояснюють досить обмеженою пропозицією сировини на ринку і не виключають подальшого зростання цін, якщо ситуація не зміниться. Крім того, зростання цін підтримує той факт, що з кожним днем ​​збільшується кількість заводів, які розпочали переробку.

Нагадаємо, роком раніше в Україні були зафіксовані рекордні ціни на яблуко для переробки: в кінці сезону ціни на цей вид сировини подолали позначку в 3 грн/кг. Про те, як складеться ситуація на даному ринку в поточному сезоні всі бажаючі зможуть дізнатися, відвідавши шосту міжнародну конференцію «Яблучний бізнес України - 2016», яка пройде 11-12 серпня в місті Черкаси.

Джерело: agronews.ua