15.09.2015 DSC 2998"Бізнес відчуває позитивний ефект від впроваджених реформ у агросекторі. Важливим вектором роботи Мінагрополітики є відкриття нових ринків та розширення товарного асортименту нашого експорту. Нещодавно Єврокомісія повідомила про позитивні результати проведеного в Україні аудиту, які дозволять відтепер експортувати насіння до ЄС. Це хороші новини для німецьких компаній, що працюють у галузі насінництва на території нашої держави", - повідомив Міністр Олексій Павленко.

Також в ході засідання сторони обговорили перспективні напрями діяльності між країнами, зокрема в галузі сільськогосподарського машинобудування, тваринництва, рослинництва. Окрема увага була приділена питанню надання допомоги Федеральним міністерством продовольства та сільського господарства Німеччини у реалізації двосторонніх коопераційних проектів:

Окрім того, сторони обговорили впровадження на території України проекту технічної допомоги у сфері export promotion.

"Для нас важлива підтримка малих та середніх фермерів. Цей напрям є перспективним як реалізація проекту, який має на меті стимулювання українського експорту і стартує за підтримки уряду Німеччини. Ми маємо допомогти вітчизняним аграріям у вирішенні тих проблем, з якими вони стикаються під час експорту продукції. Окрім того, для нас важливо, щоб у всіх виробників був максимальний доступ до необхідної інформації відносно умов торгівлі", - наголосила заступник Міністра Мінагрополітики з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька.

Прес-служба Мінагрополітики

Джерело: http://minagro.gov.ua