12.10.2015 pavlenko 4127 51841За словами Міністра, надлишкова бюрократія відштовхує потенційних інвесторів. Усунення надлишкового державного регулювання - неодмінний атрибут реформування агросектору. На даний момент Міністерство вже скасувало більше 40 дозвільних документів і продовжує роботу у цьому напрямку.

Крім того, однією з головних перешкод для розвитку агросектору є обмежений доступ до фінансів. Тільки 25% агропідприємств не мають проблем з фінансуванням. Для підтримки українських аграріїв Мінагрополітики ввело дієвий інструмент фінансової допомоги сільгоспвиробникам - аграрні розписки. Пілотні проекти в Полтавській, Вінницькій, Черкаській та Харківській областях переконливо показали його дієвість.

«Потрібно подолати чимало перешкод на шляху до процвітання галузі. При цьому спектр наших можливостей змушує дивитися в майбутнє з оптимізмом. Аграрний потенціал світового масштабу не вдасться розкрити без взаєморозуміння всіх гравців АПК. Тому нашою головною зброєю повинні стати діалог і співпраця, адже всі інші передумови для успіху у нас є», - наголосив Міністр Олексій Павленко.

Прес-служба Мінагрополітики

Джерело: http://minagro.gov.ua