25.09.2015 DSC 4683 0Він зазначив, що для інформаційно-просвітницького сприяння розвитку сільськогосподарської кооперації та активізації підприємницьких ініціатив сільського населення Міністерством спільно з соціальними партнерами та міжнародними донорами ініційовано започаткування проведення регіональних тренінгів для всіх бажаючих долучитись до розвитку малого і середнього підприємництва на селі.

Проведення зазначених заходів відбувається з активним залученням сільськогосподарських дорадчих служб.

«Дорадчі служби є складовими інфраструктури ринку інформаційно-консультативних послуг у сільському господарстві. Їх функціонування спрямоване як на навчання, так і на практичну допомогу сільськогосподарським підприємцям», - наголосив Міністр.

На сьогодні до Реєстру сільськогосподарських дорадників та експертів-дорадників внесено 712 професійних сільськогосподарських дорадників, а також 796 експертів-дорадників. Всі вони об’єднані у Всеукраїнську громадську організацію «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» (НАСДСУ).

«З метою вивчення законодавства, практики світового, зокрема європейського, дорадництва Мінагрополітики спільно з НАСДСУ активно проводить роботу щодо організації та проведення семінарів, конференцій, круглих столів за участю представників міністерства, аграрної науки та освіти, громадських об’єднань АПК, сільськогосподарських товаровиробників, сільськогосподарських дорадників та експертів-дорадників», - зауважив Міністр Олексій Павленко.

Прес-служба Мінагрополітики

Джерело: http://minagro.gov.ua