[widgetkit id=276]

Гостей зустрів директор господарства – Ян Мішкевич. Він надав слухачам корисну інформацію стосовно технології вирощування популярного сорту часнику – Харківського фіолетового, починаючи з найбільш придатного ґрунту, способів та ширини посадки до особливостей збирання, обрізки та умов зберігання. Вся ця інформація необхідна для чіткого дотримання технології. Виробники ознайомилися з технікою для збирання та калібрування, яка використовується в фермерському господарстві, а також зі способами збирання за відсутності техніки.

Господар продемонстрував, як визначати зрілість часнику, як його лущити та чистити, розділяти на зубки, калібрувати, визначати ознаки 4-х категорій. Також увага була приділена важливості оновлення посадкового матеріалу, якість якого серйозно впливає на врожай. Крім того, Ян детально зупинився на темі хвороб, періодів захворювань та особливостей шкідників.

Учасники зустрічі отримали відповіді на питання щодо сортів, об’ємів, ринків збуту та цін на часник. Ян пояснив, з чого необхідно починати малим виробникам, які планують розвивати часниковий бізнес. Така готовність господаря поділитися технологією вирощування пов’язана зі стратегією господарства – допомогти виробникам отримати добрий врожай, який господарство «Патріот» гарантовано купить. Крім технології, виробникам надається повний супровід під час процесу вирощування.

Учасники домовилися про придбання посадкового матеріалу, після визначення партії насіння, виходячи з площі ділянок, на якій вони збираються посадити часник.

Незважаючи на довгу дорогу, холодну, дощову погоду, учасники зустрічі залишились дуже задоволеними та вдячними щирості і професіоналізму Яна Мішкевича, його теплому прийому, бажанню бути максимально корисним і запрошенню до співпраці.