Про це заявив ізраїльський фахівець з вирощування овочів у теплицях та відкритому ґрунті Омар Зейдан під час зустрічі з українськими фермерами, яка відбулася завдяки взаємодії UHBDP і Агентства з міжнародного співробітництва в галузі розвитку при Міністерстві закордонних справ Держави Ізраїль МASHAV.

- Зараз одне з найважливіших завдань для малих фермерів - працювати під однією парасолькою, щоб ділитися знаннями один з одним, а також кооперуватися для просування своєї продукції. На ринку дуже висока конкуренція між продуктами імпорту і великих виробників, тому фермерам потрібно організовувати загальну упаковку, формувати товарні партії, в ідеалі - створювати власну торгову марку, щоб їх продукція надходила на ринок під єдиним брендом, - каже Омар Зейдан.

Ізраїльський фахівець наголошує, що життєздатність агробізнесу залежить від тісної взаємодії всіх гравців плодоовочевого ринку:

- Коли я говорю про кооперацію, маю на увазі не тільки об'єднання фермерів. В ідеалі повинна бути кооперація представників науки, консультаційних служб, виробників плодоовочевої продукції і супутніх матеріалів (крапельна трубка, насіння, засоби захисту рослин, добрива). Від такої кооперації виграють всі.