2015.11.20 NSV 3939Як повідомив Міністр, за 10 місяців поточного року експорт української аграрної продукції до Російської Федерації зменшився більш ніж у 3.5 разів та становить 253.8 млн доларів США (за відповідний період минулого року - 937 млн доларів США).

Відбулося суттєве зменшення експорту до РФ сирів та йогуртів - у 12 разів (за звітний період - 6.9 млн доларів США). Незначні показники експорту за такими позиціями як соки – 615 тис доларів США, масло тваринне - 65 тис доларів США, готова чи консервована продукція з риби та ракопродуктів - 1 тис доларів США. За такими позиціями як молоко згущене, насіння олійних культур, зернові злаки, кондвироби експорт до РФ не здійснювався.

«Запровадження Російською Федерацією ембарго на українську продукцію з 1 січня 2016 року жодним чином не вплине на розвиток вітчизняного аграрного сектору. Українські товаровиробники спокійно ставляться до закриття російського ринку та протягом року успішно переорієнтовуються за іншими експортними напрямами», - зазначив Міністр Олексій Павленко.

Прес-служба Мінагрополітики

Джерело: http://minagro.gov.ua