2016.01.18 DSC 5208 0За словами Міністра, у 2015 році інвестиції в сільське господарство склали близько $1 млрд. Цього року планується збільшити їх до $2 млрд. Серед перспективних інвесторів – Міжнародна фінансова корпорація, Світовий банк, Європейський банк реконструкції і розвитку та Європейський інвестиційний банк.

«Вже сьогодні ми бачимо результати активної співпраці з Європейським інвестиційним банком - нам вдалося підписати угоду про залучення 10 млрд грн кредитних грошей для аграріїв. Наступний крок - залучення інвестицій у відновлення систем зрошення на півдні України, що дозволить підвищити врожайність і збільшити виробництво у сфері агропромислового комплексу», - повідомив голова відомства.

Він зазначив, що реалізація проекту зрошення стратегічно важлива для України. Відновлення іригації у південному регіоні дозволить збільшити врожайність та підвищити доходи сільгоспвиробників.

«У 2016- 2017 роках ми очікуємо залучити $1,5-2 млрд інвестицій. Передбачуваний ефект від реалізації проекту - зрошення майже 500 тис. га сільськогосподарських угідь. Хочу відзначити і соціально-економічний ефект відродження систем зрошення. Реалізація проекту має кілька складових: збільшення посівних площ і як наслідок - збільшення врожайності, збільшення надходжень до державного та місцевих бюджетів, розвиток інфраструктури регіонів, економічний розвиток сільських територій та нові робочі місця», - додав Міністр Олексій Павленко.

Прес-служба Мінагрополітики

Джерело: http://minagro.gov.ua