2015.10.30 14153 extra large«Ми впевнені, що українсько-туркменське співробітництво в аграрному секторі має значний потенціал», – додав Міністр аграрної політики та продовольства України.

Між Урядом України та Урядом Туркменістану була підписана Угода про співробітництво у сфері сільського господарства. З українського боку документ підписав Міністр аграрної політики та продовольства України О.Павленко, туркменську сторону представляв Міністр сільського господарства Туркменістану Ч.Чариєв.

Документ забезпечить взаємний обмін інформацією, досвідом та новітніми технологіями у галузі сільського господарства, зміцнить двостороннє співробітництво на основі взаємної вигоди, взаємоповаги та суверенної рівності.

Говорячи про співпрацю у агропромисловому комплексі, Міністр зазначив: «Підписання угоди про співпрацю дасть можливість значно розширити обсяги української продукції, що поставляється до Туркменістану. Ми розвиватимемо співробітництво між нашими країнами в таких основних напрямках: вирощування сільськогосподарських культур, наукова інновація і запровадження передових технологій в сільськогосподарське виробництво, переробка сільськогосподарської продукції, підготовка та обмін спеціалістами та інше", - наголосив Олексій Павленко.

Прес-служба Мінагрополітики

Джерело: http://minagro.gov.ua