[widgetkit id=291]

Голова фермерського господарства «Пан Білан» Білан Віталій Олексійович та агроном Горячкун Денис Васильович ознайомили з господарством фермерів Олешківського, Каланчакського та Скадовського районів Херсонської області. Фермери ознайомилися з технологічним процесом вирощування салатної групи, яка є спеціалізацією фермерського господарства «Пан Білан»

Після знайомства з господарством, в адміністративному приміщенні фермерського господарства відбувся круглий стіл, під час якого учасники обмінювались досвідом з питань вирощування салатної групи. До обговорення приєдналися економіст та менеджер по роздрібним продажам фермерського господарства. Під час дискусії були розглнуті питання підбору сортів, захисту рослин, боротьби з хворобами, каналами збуту продукції тощо.

Дана зустріч була корисна як досвідченому фермерському господарству «Пан Білан» в напрямку вирощування салатів, так і менш дрібним виробникам салатів Херсонської області. Сподіваємось що подібні зустрічі можуть перерости в економічну співпрацю на взаємовигідних умовах для усіх сторін.

Громадська організація «Центр розвитку села» висловлює подяку голові фермерського господарства пану Білану В.О. за теплий прийом, а саме головне за відверту розмову та обмін досвідом