[widgetkit id=339]

Переглянути матеріали з тренінгу

Наташа Мазор, бізнес-консультант зі світовим ім'ям, автор і ведуча тренінгів з маркетингу та нетворкінгу (Ізраїль) і Катерина Руденко – керівник програм з інновацій та підприємництва, MCTC (Ізраїль) протягом 2 тижнів ділилися з фермерами та студентами аграрних вищих навчальних закладів секретами мистецтва створення зв'язків, допомагали розвивати креативне мислення з точки зору бізнесу, а також знайомили з бізнес-моделлю Канвас.

Якщо досі хтось із учасників тренінгів і сумнівався у своїх бізнес-здібностях, то після спілкування з Наташею Мазор та Катериною Руденко кожен зрозумів, у чому його підприємницький ресурс і як його використовувати з користю для справи.

«Мій тренінг для того, як би це пафосно не звучить, щоб змінювати світ на краще, - каже Наташа Мазор. - Не просто так в усі свої тренінги я намагаюся вставити чарівну табличку: що ви хочете робити? що ви хочете мати? ким ви хочете бути? Важко змінювати світ на краще, коли не знаєш навіщо і що хочеш саме ти. Мені здається, коли люди будуть знати, що вони хочуть, коли навколо них знайдеться достатньо помічників, які будуть готові допомогти їм досягти поставлених цілей, коли кожна людина стане усвідомлювати свою значимість, відчувати цей кайф від можливості допомогти іншому, то світ, дійсно, стане краще».

Ізраїльські тренери приділили увагу й працівникам Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, протягом двох днів Наташа Мазор і Катерина Руденко навчали команду Проекту просувати свій продукт, створювати нові зв'язки, опановувати корисні інструменти нетворкінгу.

Крім того, кожен зміг побачити власні сильні сторони і зони росту, спробувавши свої сили в бізнес-грі FreshBiz. FreshBiz - це не просто гра, це можливість змінити стереотипи бізнес-мислення, навчитися бачити й використовувати можливості "тут і зараз", розвинути свідомість підприємця. FreshBiz дозволив виробникам сільськогосподарської продукції побачити звичні стратегії дій і трансформувати їх у більш ефективні, усвідомити власні переконання, що заважають просуванню, посилити навик управління атмосферою комунікації.

Тренери зустрілися з фермерами, які брали участь в тренінгах рік тому, і дізналися про ті зміни, які відбулися в їх житті.

«Я активно використовувала отримані інструменти. Просіть, вчили нас, найгірше, що може бути, вам скажуть «так». Так ось, компанія «Владам-Юг» дала нам насіння, і ми на великій демонстраційній ділянці виростили овочі нових сортів, - ділиться своїми успіхами Тамара Грищенко з Вознесенського району Миколаївської області. - А за рік у нас склалося об'єднання сільгоспвиробників. Я вдячна Українському проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, завдяки тренінгам і семінарам я змінила свій світогляд».

«Ми звикли жити по-старому, а сьогодні ми принесли в наше село нові ідеї, нові плани, вибудовуємо ринки збуту нашої продукції, а її у нас багато, - каже Людмила Яценко з Голопристанського району Херсонської області. - На ваших тренінгах по психології бізнесу ми отримали нові інструменти для бізнесу, які передаємо своїм односельчанам. Ми дуже вдячні Проекту та ізраїльським тренерам за ті зміни, які відбуваються в нашому житті. Ми відчули, що таке нове життя і хочемо сказати всім, що по-старому жити не можна, а тільки вперед!»

Стати учасником Проекту та отримати доступ до всіх ресурсів, що сприяють розвитку, може будь-який сільгоспвиробник. Реєструйтеся на сайті або телефонуйте до контакт-центру: 0800500184 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів).