Просто про складне - нетворкінг і маркетинг - з 4 по 16 березня бізнес-тренери міжнародного класу Наташа Мазор і Якова Гороховський розмовляли з клієнтами UHBDP. Понад 100 учасників Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва з Одеської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей отримали цінні знання та секретні техніки, які допоможуть розвивати агробізнес і отримувати більш високі доходи.

[widgetkit id=411]

Таку можливість клієнти проекту отримали завдяки взаємодії Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) з Ізраїльським центром міжнародного співробітництва в сфері розвитку (MASHAV).

Наташа Мазор, бізнес-консультант зі світовім ім'ям, автор и ведуча тренінгів з маркетингу та нетворкінгу (Ізраїль). Яків Горохівський надає послуги в сфері фінансового і ділового консультування - маркетинг, управління стратегією, консультує бізнесменів з усього світу (Ізраїль).

«Ви не маєте права мовчати, якщо вам є що сказати, тільки тому, що ви скромний або вважаєте, що зараз не час і не місце, адже людина, яка потребує ваш продукт або послугу, залишиться без неї», - переконує нетворкер Наташа Мазор, закликаючи клієнтів UHBDP розповідати про свій бізнес всюди.

Наташа Мазор радить звикати базікати про свій бізнес, на питання «Як справи?» відповідайте конкретно, діліться успіхами про продажі, постійно презентуйте себе.

«Фаїна Раневська говорила, що скромність прикрашає вас тоді, коли вам більше нічим хвалитися. Для успішного ведення бізнесу потрібно обов'язково хвалити. Є три хвалити: Хвалити свій продукт. Хвалити себе і свій бізнес. Хвалити або рекомендувати інших», - каже Наташа Мазор.

Перша реакція фермерів на нехитрі поради: «Як я це буду робити?», «Як-то соромно», «Мене завжди вчили скромності». Але тренери не відступають: всі ці методики працюють і збільшують продажі, беріть і користуйтеся!

 «Для фермерів головне - не виробництво, а продаж», - не втомлюється повторювати Яків Гороховський.

Але продати за найкращою ціною, взяти найбільшу кількість коштів за свій товар - фермерам середнього покоління дається складно.

«Бізнес - це вміння взяти гроші у інших. Вам треба? Майте силу волю, щоб взяти їх. Не думайте, що про вас говорять, інакше в бізнесі не досягнете успіху», - стверджує Яків.

- Для себе я вирішила, що потрібно дивитися ширше і бути набагато рішучіше, - каже «студентка» Леся Бушина з Миколаївської області.

Рекомендації Наташі Мазор для наших клієнтів: «У наших особистих ресурсах закладено набагато більше, ніж гроші. Робіть те, чого ви ніколи не робили в житті. Створюйте свої правила, які вам допоможуть досягти успіху. Ставте цілі, від яких вам трошки страшно!»