Ринок збуту - одна з найактуальніших проблем для фермерів, вирішення якої підвищує рентабельність виробництва й забезпечує стабільний розвиток агробізнесу. Зусилля команди Проекту якраз спрямовані на комплексну допомогу всім виробникам плодоовочевої продукції.

Продовольчий ринок «Початок» - це великий канал реалізації продукції. Ринок розташований за адресою: вулиця Генерала Бочарова, 50, у густонаселеному районі Одеси, тут проживає близько 400 тисяч осіб, поруч розташований Комінтернівський район, який налічує близько 70 000 жителів.

«Початок» має зручний під'їзд з траси Одеса-Миколаїв та Об'їзної дороги, яка об'єднана з трасами: Одеса-Київ, Одеса-Кишинів, Одеса-Рені, Одеса-Південний. На території ринку створені комфортні та безпечні умови для ведення торгівлі, передбачена можливість розміщення транспортних засобів усіх типів і розмірів, а також діє безкоштовна, зручна парковка для транспорту покупців.

Торгові місця для учасників Проекту працюють кожні вихідні з 14 травня до кінця сезону 2017 року. Місце може бути зайнято фермером 1 або 2 дні на його розсуд, але про своє рішення необхідно сповістити адміністрацію ринку. Попередня реєстрація для торгівлі на ринку у Софії Малюти: 097-07-35-777, sofiaodessa80@gmail.com.

Зверніть увагу, ринок не викуповує товар у фермерів-виробників, всі витрати, пов'язані з переміщенням товару, його упаковкою та сортуванням - витрати виробників, ринок не гарантує 100% реалізацію - фермер сам вирішує, які результати (або очікування) його задовольняють, він має право в будь-який момент зупинити торгівлю і виїхати.

І найголовніше: стати учасником Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва та отримати нові ресурси для розвитку свого бізнесу, в тому числі й можливість безкоштовно торгувати на ринку «Початок» може будь-який виробник плодоовочевої продукції, грибів чи меду! Для цього потрібно зареєструватися на сайті http://uhbdp.org або за телефоном контакт-центру: 0 800 500 184 (дзвінки з мобільного та стаціонарного телефонів безкоштовні).

Гарної торгівлі!