[widgetkit id=518]

14 листопада студенти 3 курсу під керівництвом доцента Георгія Латюка ознайомились з історією промислового вирощування грибів шиїтаке, технологією підготовки сировини для вирощування грибів, дізналися про її можливий склад та детальну характеристику різних технологічних циклів. Особлива увага також була приділена питанням аналізу ринку грибів шиїтаке в Одесі: обсяги, ціна, ринки збуту та їх динаміка. Захід відбувся на підприємстві ФОП Холіна, яке розташоване у селі Морозівка (Чоботарівка) Біляївського району Одеської області.

«На таких заходах ми маємо можливість отримати більше практичної інформації», - із захватом діляться майбутні аграрії. Олександр Холін (директор підприємства) зосередив увагу студентів на необхідності вирішення технологічних, економічних та маркетингових питань в процесі здійснення бізнесу.

20 листопада першокурсники на чолі з асистентами кафедри садівництва, виноградарства, біології та хімії Юрієм Савчуком та Оленою Тараненко мали змогу дізнатися про особливості вирощування та технології переробки винограду на базі ННЦ "ІВіВ ім. В. Є. Таїрова".

Наукові співробітники ознайомили студентів з історією національного наукового центру, відвідали музей, присвячений Василю Таїрову, а також бібліотеку, де зібрано багато раритетних книг, видань.

«Надзвичайно важливо бачити на практиці особливості технології вирощування винограду від закладання промислових насаджень, догляду за плодоносним виноградом до збирання врожаю», - зазначає Юрій Савчук, асистент кафедри садівництва, виноградарства, біології та хімії.

Особливу увагу приділили різним системам ведення винограду, визначили їхні переваги та недоліки.

В хіміко-аналітичній лабораторії ННЦ "ІВіВ ім. В. Є. Таїрова" продемонстрували, як саме проводять досліди з виноградом, вином, виноматеріалами, суслом. Також перевіряли на відповідність органолептичним вимогам. Говорили про тонкощі зберігання вина та культуру його споживання.

На закінчення студенти мали змогу відвідати відреставровану першу будівлю інституту виноградарства, на той час це була "винодельческая станция".
Тож такі заходи дають можливість студентам більш детальніше ознайомитись з майбутньою професією, як з практичної, так і з теоретичної сторони.