Навколо землі за 7 годин! Все про земельні відносини в агро у невеличких відеоуроках від найкращих юристів України. Полетіли: на АГРОВІКІ, першій платформі аграрних знань, сьогодні стартує навчальний курс «РИНОК ЗЕМЛІ ТА МАЛИЙ БІЗНЕС». 

Ви вже розібрались у новому земельному законодавстві? Якщо ні – приєднуйтесь! Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP створив земельну відеоабетку: 6 тематичних блоків, 42 відео, 5 досвідчених спікерів з простою розповіддю про складне. Хто має право купити землю та обмеження, що діють. Переважне право. Як його використати для придбання орендованої земельної ділянки. Як підготуватись до укладення угоди купівлі-продажу земельної ділянки. Зміна цільового призначення землі приватної власності. Етапи заміни. Мораторій. А ще: Емфітевзис, Суперфіцій, Сервітут та багато іншого.

Цей курс для аграріїв та юристів, землевпорядників та держслужбовців, для усіх, хто хоче орієнтуватися в земельних питаннях, як риба в воді.

Зареєструйтеся на АГРОВІКІ та дивіться курс «РИНОК ЗЕМЛІ ТА МАЛИЙ БІЗНЕС» у зручний для вас час. Перший модуль вже доступний, ще 5 модулів будуть публікуватися щовівторка протягом наступних 5 тижнів. 

Сам собі юрист – це ж вау, спробуйте! Дізнайтеся все про земельні питання, майте можливість правильно розпоряджатися своєю землею!

Отримайте повний багаж знань про землю. Про свою землю! Вона того варта!

Реєструйтеся на курс «Ринок землі та малий бізнес» вже зараз!

Зареєструватися на курс