Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва оголошує конкурс на участь в курсі навчання в Ізраїлі, який проводиться MASHAV.

Стипендії покривають 100% вартості навчання, проживання та харчування під час курсу.

Станом на сьогодні розпочато прийом документів за наступними курсами:

Курс “Іноваційні технології у садівництві та виноградарстві”

Курс буде проходити з 29 квітня по 18 травня в Міжнародному навчальному сільськогосподарському центрі MASHAV (в кібуці Шфаїм, розташованому між Тель-Авівом і Натаном).

Мова навчання – російська.

Мета програми – обговорити зі слухачами курсу інноваційні технології, практику вирощування в закритому і відкритому ґрунті, в садівництві та виноградарстві, що застосовуються в Ізраїлі в аридних і семіарідних кліматичних зонах з урахуванням можливості їх адаптації до місцевих умов країн-учасників.

Курс призначений для учасників з сільськогосподарських організацій, підприємств і проектів, що займаються перерахованими вище темами на регіональному, державному та міжнародному рівні. Можуть бути запрошені також учасники проектів з USAID, OSCE, GIZ, UNDP, UHBDP, USDA, що працюють в країнах Середньої Азії, Кавказу і Європи.

Деталі програми

Учасники курсу повинні мати відповідну вищу освіту і досвід практичної роботи в даній області не менше 3 років.

Учасники Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівніцтва можуть відправляти свої анкети до 25 лютого 2018 р. на поштову скриньку nataly@meda.org і отримати індивідуальну консультацію, а в разі відбору, який проводиться MASHAV, підтримку в придбанні квитків до Ізраїлю.

Умови та форма заявки

Курс “Розвиток сільського господарства в посушливих регіонах”

Мова навчання – англійська.

Модель розвитку сільського господарства та сільської місцевості Ізраїлю може бути адаптована до умов різних регіонів України. Мета навчальної програми – передати учасникам курсу досвід і знання Ізраїлю стовно стратегій розвитку сільської місцевості, систем управління процесами, що відбуваються у сільському господарстві.

Крім того, курс спрямований на створення основи для обговорення та аналізу, щоб мати можливість оцінити адаптацію нових стратегій та технологій до умов кожної країни-учасниці.

Курс включатиме професійні лекції та виїзди на підприємства та охоплює наступні теми:

Деталі програми

Вимоги до учасників:

Міжнародний курс спрямований на професіоналів урядових та неурядових установ, університетів, науково-дослідних інститутів та/або приватного сектору, які займаються сільським господарством у напівпосушливих та посушливих регіонах на національному, регіональному або місцевому рівнях.

Учасники курсу повинні мати відповідну вищу освіту і досвід практичної роботи в даній області не менше 2 років. Вільне володіння англійською мовою.

Учасники Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва можуть відправляти свої анкети до 30 січня 2018 р. на поштову скриньку nataly@meda.org та отримати індивідуальну консультацію, а у випадку конкурсного відбору, який проводиться MASHAV, підтримку у придбанні квитків на навчання.

Умови та форма заявки