Оригінальний навчальний курс «Створюємо ефективне  ягідне  фермерське  господарство» не має аналогів та створений «Органік бізнес-школою» спеціально для учасників Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва.

Вперше в Україні принципово новий підхід до побудови бізнесу. Курс-інтенсив, що ламає стереотипи та дає широкий спектр можливостей для створення рентабельного ягідного бізнесу. Бізнесу на століття: для себе та нащадків.

Отже, 5-6-7 та 19-20-21 грудня - у Херсоні для фермерів та підприємців Херсонської та Запорізької областей.

За 6 днів будуть розглянуті всі напрями: від збуту та фінансів до управління й агротехнологій.

Детальніше на сайті  organicbusiness.com.ua.

Завдання курсу:  навчити тих, хто прагне, створити ефективне, прибуткове підприємство з виробництва ягід або підвищити ефективність роботи існуючого ягідного підприємства, ягідної ферми.

Вартість 6-денного навчального курсу  для фермерів лише 1 500 грн., інші витрати компенсує Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва, який є спонсором навчання. 

Для кого:

  1. Жителів Херсонської та Запорізької областей чи власників фермерських підприємств, які знаходяться в Херсонській та Запорізькій областях
  2. Фермерів-початківців. Орієнтовний розмір ягідного господарства – від 2 га
  3. Фермерів, виробників інших с/г культур, які не мають досвіду у ягідництві, але хочуть створити ягідну ферму
  4. Жителів Херсонської та Запорізької, які планують створити власний бізнес у ягідництві

Важливо: лише для фермерів і підприємців Херсонської та Запорізької областей

Теми:

Спікери курсу – провідні експерти: агрофахівці, аналітики ринку, фермери-практики, представники магазинів, ринків, фінансовий аналітик. Докладніше на сайті.