2015.10.30 2755

Зі слів продавців, зазвичай господарства починали закуповувати насіння тільки в січні, і часто угоди укладалися на умовах часткової передоплати. Цього року фермери вже сьогодні готові викупити весь необхідний обсяг насіння на умовах 100% передоплати, намагаючись таким чином захистити себе від ризиків, пов'язаних з валютними коливаннями.

Цю інформацію повністю підтверджує опитування, яке «АПК-Інформ: овочі та фрукти» проводить щодня серед виробників. Фермери дійсно планують розширити площі під ранніми овочами. При цьому багато виробників роблять акцент не тільки на овочах «борщового набору»: підвищеним інтересом сьогодні користуються і сезонні овочі, такі як томат, огірок, кабачок, баклажан і перець.

Необхідно відзначити, що розширити плантації під ранніми овочами в новому сезоні планують як дрібні господарства, так і великі виробники. Стимулом для прийняття такого рішення стали рекордно високі ціни на пізні овочі всередині країни, крім того господарства бачать високий експортний потенціал українських сезонних овочів у напрямку ринку ЄС.

Джерело: http://agravery.com