2016.02.26 dsc 5476

«Спочатку засадили перших 10 га полуниці. Нині насадження вже сягають понад 32 га. З них 25 га – кооперативне поле і 7 га обробляють сімейні ферми. Минулого року зібрали майже 350 т. Вирощуємо полуницю за новітніми технологіями. Ягоди ростуть на спеціальних гребенях з використанням крапельного поливу. Для живлення та обробки полуниць закуповуємо якісні добрива та засоби захисту рослин у провідних компаній-виробників», — зазначає Надія Залевська.

Також додає, що кооперативне підприємство у Лосятині використовує садівний матеріал тільки з сертифікованих українських маточників. Це гарантує справжність сорту та безвірусність рослин. Наразі на полях кооперативу вирощують сорти «Полка» та «Хоней». Вони апробовані фахівцями і дають добрі врожаї.

«Для витримки виробничого циклу кооператив використовує камеру охолодження об’ємом 25-30 т, придбану за підтримки компанії та Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «АгроІнвест в Україні». Минулого року біля цієї камери охолодження встановлено ще одну, придбану за кошти проекту ПРООН зі співфінансуванням у сумі 120 тис. грн. У такій камері може зберігатися 25 т замороженої полуниці», — повідомляє посведовець.

Вирощена у лосятинському кооперативі та сімейних фермах продукція постачається для виробництва молочних виробів, підсумувала вона.

Джерело: http://kurkul.com