2015.12.21 canada cy17 cw38 mw1024 mh1024 s

«Канада допоможе українському приватному та державному сектору скористатися перевагами нових торговельних можливостей, створених зоною вільної торгівлі між країнами. Сприяючи конкурентоспроможності та розширенню українських малих та середніх підприємств, ми разом просуваємося до взаємного процвітання», — сказала Фріланд.

У міністерстві міжнародної торгівлі пояснили, що виділені кошти допоможуть українським підприємствам вийти на канадський та світовий ринки.

«Цей проект надасть малим та середнім підприємствам, особливо очолюваним жінками, навички, інструменти та знання, необхідні для експорту продукції та послуг до канадського та іншого ринків, а також залучати з Канади інвестиції та розширяти бізнес», — зазначили у відомстві.

Канада також надасть приватному та державному сектору української економіки технічну допомогу щодо пошуку найвигідніших торговельних можливостей, створених зоною вільної торгівлі.

«Канада сприятиме тривалому економічному зростанню України. Збільшуючи торгівлю та інвестиції для українського бізнесу, ми допомагаємо покращити життя найбідніших та найуразливіших жителів країни», — підсумувала міністр міжнародного розвитку Канади Марі-Клод Бібо.

Нагадаємо, договір про зону вільної торгівлі було укладено між Канадою та Україною влітку цього року, втім він досі не набув чинності. Минулого року товарообіг між Канадою та Україною досяг 244 млн дол.

Джерело: http://agravery.com