Директор Департаменту агропромислового комплексу області Олександр Паливода повідомив, що за рахунок залучення інвестицій в 2017 р. кількість поливних площ на Херсонщині зросте на 13,8 тис. га, пише ресурс kurkul.com.

У 2017 р. буде завершено роботу з будівництва гідротехнічної споруди на Північно-Кримському каналі, що дасть змогу цілісно функціонувати системі зрошення, яка була порушена внаслідок окупації Криму.

Також у поточному році буде продовжено співпрацю з експертами Світового банку щодо відпрацювання спільної концепції відновлення та покращення зрошувальних земель.

В Генічеському районі на території Привільненської сільради планується відновлення внутрішньогосподарської зрошувальної мережі на площі 450 га та розширення площ під крапельним зрошенням на 1 тис. га.

В Каховському районі додатково планується впровадити 2,9 тис. га зрошення.

«У вищезазначених районах з метою розбудови зрошення планується залучити грантові кошти та технічну допомогу закордонних донорів», — зазначив Олександр Паливода.

Він також додав, що вже сформовано та направлено заявки щодо розбудови зрошуваної мережі на отримання пільгового кредитування за програмою КФАЕР, який готовий до підтримки розвитку інфраструктурних проектів в Україні.