У цьому зміг переконатися міжнародний менеджер проектів MEDA, куратор UHBDP Камран Абдуллаєв (Канада) під час візиту в Миколаївську область 25 листопада.

[widgetkit id=384]

Камран Абдуллаєв і менеджер UHBDP Дмитро Ніколаєв познайомилися з роботою лабораторії мікроклонального розмноження рослин in vitro фермерського господарства «Агролайф». Тисячі абсолютно здорових саджанців ожини, малини, суниці садової з лабораторії in vitro висаджені на полях «Агролайф», вони не доставляють клопоту, бо не хворіють, прекрасно плодоносять. Саджанці «Агролайф» користуються попитом у виробників ягід, їх купують тисячами для закладки нових плантацій. Під час зустрічі з Володимиром Хомутом, керівником фермерського господарства «Агролайф», гості дізналися, що не так давно в лабораторію надійшло замовлення від Сергія Марчука, теж учасника проекту UHBDP, на саджанці малини. Ця співпраця стала можливою завдяки діяльності Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва.

Учасник проекту Інеса Крашевец-Любченко, директор ТОВ «Натуральні есенції», продемонструвала свою продукцію. Натуральні ефірні олії та гідролати - унікальні продукти, які виробляють за ексклюзивною технологією. Культури споживання цих продуктів в Україні немає, тому «Натуральні есенції», як першопрохідці, багато уваги приділяють просуванню гідролатів. Рідкий екстракт активних частинок трави впливає на організм на клітинному рівні та має 100% засвоюваність. Постійні клієнти підприємства з успіхом застосовують гідролати та ефірні хвороби при різних захворюваннях, віддають перевагу цім продуктам зеленої аптеки, а не традиційним хімічним препаратам. Інеса Крашевец-Любченко зазначає, що в Європі, Канаді та США популярно лікування, оздоровлення та омолодження за допомогою гідролатів та ефірних олій. Попередньо Камран Абдуллаєв запропонував підприємству звернути увагу на канадський фармацевтичний ринок.

Камран Абдуллаєв вже побував в Одеській області, заплановані зустрічі з сільгоспвиробниками в Херсонській та Запорізькій областях.