Метою конкурсу є вибір найкращих технологій та найбільш інноваційних рішень в сфері сталого розвитку у всьому світі, які застосовуються у сільському господарстві та агропромисловому секторі та можуть призвести до поліпшення соціально-економічного стану в країнах, що розвиваються: від виробництва до переробки та зберігання харчових продуктів, від логістики до доведення готової продукції до споживача, від раціонального та ефективного управління запасами до поєднання трьох найважливіших сфер – сільського господарства, розподілу енергоресурсів та навколишнього середовища.

"Країни, до яких ми звертаємося, пропонують цікаві ринкові можливості, і ця премія є частиною нашої стратегії сталого інклюзивного розвитку", - сказала Діана Баттаджа, голова ЮНІДО ITPO Італії, організації, яка завжди прагне до передачі технологій та італійських інвестицій певним географічним районам.

До участі у конкурсі запрошуються стартапи та компанії, дослідники та університети, центри досліджень та трансферу технологій, асоціації та громадські організації з усього світу. Заявки приймаються до 31 березня 2019 року на сайті www.unido.it/award2019.

Нагороду отримають сім категорій, включаючи жінок, молодих людей віком до 35 років, учасників конкурсу, що зосереджені на встановленні зв'язку між продовольством, кліматичними змінами та біорізноманіттям. Крім того, особлива увага приділятиметься проекту, що потенційно є більш інноваційним для майбутнього агробізнесу та країн, що розвиваються.

ЮНІДО ITPO Італії запропонує переможцям пакет послуг для підтримки реалізації їхніх пропозицій.

Церемонія нагородження відбудеться 15 травня 2019 року в Римі, і це буде визначною подією для переможців. Захід відбудеться в день відкриття EXCO 2019, першої міжнародної виставки, присвяченої інноваційним рішенням у сфері кооперації задля розвитку.

Додаткова інформація:
UNIDO ITPO Italy - International Award 2019
www.unido.it/award2019
ITPO-Italy-Award-2019@unido.org
+39 06 6796521