[widgetkit id=288]

Особливий інтерес у мешканців села викликали стенди з інформацією про Всесвітній День сільських жінок та Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва.

В рамках Дня села був проведений семінар "UHBDP як ефективний механізм розвитку співпраці з громадою".

Під час свого виступу Голова ВГО Ради жінок фермерів України Клєбанова Людмила Геннадіївна розповіла дуже цікавий факт про те, що UHBDP в Одеської області почав свою роботу саме з с. Мирного, коли у вересні 2015 р. до фермерів їх села, а саме до відомого фермерського господарства «Пан Білан» та ФГ «Сергієнко О.В.» завітав у гості посол Канади пан Роман Ващук.

По закінченю семінару Клєбанова Л.Г. вручила почесні грамоти від ВГО «Рада жінок фермерів України» сільському голові Мокрицькому В.М. та жінкам – фермерам, активним учасницям Проекту Сергієнко О. О та Салун–Саламахі О.М. за активну участь під час популяризації UHBDP у Біляївському районі.

"Хочеться вірити, що проведення такого свята стане доброю традицією і в подальшому, а Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва допоможе нашим фермерам стати успішними підприємцями" - поділилася думками Оксана Салун-Соломаха - фермерка, активна учасниця UHBDP.