2015.11.20 1357

З його слів, Мінагрополітики не припиняє переговорів із Міністерством фінансів про можливість надання агропромисловому комплексу прямої дотаційної підтримки у 3 млрд гривень, що передбачено умовами вступу України у Всесвітню торговельну організацію.

«Ми зараз, незважаючи ні на що, звертаємося до Мінфіну і все-таки хочемо отримати пряму підтримку аграріям. З них 1,2 млрд гривень хочемо направити на компенсацію процентної ставки за кредитами, 1,8 млрд гривень — на тваринництво, 0,8 млрд гривень — на повернення попередньої заборгованості. Треба також не забувати про підтримку виноградарства і садівництва», — сказав він.

Краснопольський уточнив, що також відомство сподівається під час переговорів з Міжнародним валютним фондом знайти компромісне рішення зі збереження або часткового збереження пільгового режиму сплати податку на додану вартість аграріями.

Він зазначив, що якщо МВФ прийме пропозицію Мінагрополітики, відповідно до якої 10% від ПДВ буде спрямовано в спеціальний фонд держбюджету з наступним використанням цих коштів на держпідтримку аграріїв, сільгоспвиробники у вигляді прямої підтримки можуть ще одержати близько 2 млрд гривень.

Джерело: http://agravery.com