[widgetkit id=112]

Всі учасники круглих столів – загальною кількістю більше дев’яноста осіб – з увагою слухали про можливості, які може надати їм Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва та ділились своїми ідеями та очікуваннями. Серед учасників заходів були малі та середні фермери та одноосібники, які займаються плодоовочівництвом, представники органів місцевого самоврядування, а також сільські бібліотекарі, які допомагають донести інформацію про Проект до кожного домогосподарства.

Серед ідей, з реалізацією яких може допомогти Проект, були, наприклад, такі: обмін між учасниками Проекту технікою, яка вже не використовується на ту, яка необхідна; налагодження контактів з трейдерами для вирощування «під замовлення»; комплексна оцінка потенціалу плодоовочевих хазяйств та розробка на основі такої оцінки бізнес-планів для подальшого залучення часткового фінансування (пільгового кредитування, тощо) як від Проекту, так і від різних інвесторів.

Щодо досвіду Ізраїлю в сфері сільського господарства, який вразив особливо учасників заходу в Новій Одесі, то всі дійшли до дуже амбітного висновку. А саме, що вкрай необхідно максимально використати можливості Проекту для залучення ізраїльських фахівців для розробки та впровадження інноваційної системи зрошення в Миколаївській області.

Для учасників круглих столів, в яких виникають додаткові пропозиції та запитання до консультантів Проекту - є можливість звернутися до офісу Фонду ЛАСКА в місті Миколаєві за адресою вул. Бузника 5/1, кім. 206 або до консультанта Проекту Людмили Руденко-Кардаш за телефонами 093-1045374, 067-442-7035, 066-370-4981 та за електронними адресами lucy_laska@ukr.netrudenkokardash@gmail.com

Нагадуємо, що зареєструватись учасником Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва можна за телефоном гарячої лінії 0 800 500 184 (дзвінок безкоштовний з любого номеру) або на сайті http://uhbdp.org. Зверніть увагу, що наразі існують проблеми з дзвінками з МТС, тому краще дзвонити з Kиївстар, Лайф або Укртелеком.

Дату та місце проведення майбутніх подій від проекту та партнерів проекту завжди можна дізнатись в календарі подій на нашому сайті.