Всебічне співробітництво між сторонами буде сприяти розширенню можливостей виробників плодоовочевої продукції та меду в регіоні.

[widgetkit id=430]

- Цей проект зарекомендував себе як успішний на території півдня України, прекрасно працює в Херсоні, Миколаєві, Одесі. Сподіваюся, ми підемо за цим позитивним досвідом і зможемо завдяки підписанню та виконанню Меморандуму дати новий поштовх розвитку малого та середнього бізнесу в області плодоовочівництва, - підкреслив Сергій Мінько.

У відповідність з позначеними в меморандумі основними напрямами спільної роботи, сторонами досягнуто домовленості про підтримку малого та середнього бізнесу в галузі плодоовочівництва, посилення можливостей дрібних та середніх фермерів через ринкові зв’язки, взаємодію з учасниками плодоовочевого ринку, розвиток ринкової інфраструктури і ланцюгів доданої вартості.

- Ми бачимо своє завдання у сприянні підвищенню конкурентоспроможності малих та середніх виробників. Ми також розуміємо, що більшу увагу слід приділяти бізнес-вихованню. У UHBDP є показники, які ми маємо досягнути на початок 2021 року: 44 тисячі малих та середніх виробників, які стануть клієнтами проекту, 50 тисяч тонн реалізованої продукції, 40 млн. доларів виручки, яку отримають виробники. Я сподіваюсь, що значна частка цих показників буде саме з Мелітопольського району, бо ми бачимо, що є гарний потенціал, є багато людей, які займаються вирощуванням фруктів, овочів, а також бджільництвом. Це дуже важливо для нашого проекту, тому що наша діяльність спрямована на підтримку саме таких виробників, - підкреслив Дмитро Ніколаєв.

UHBDP сприятиме залученню інвестицій для розвитку інфраструктури м. Мелітополь та створенню доданої вартості для сільськогосподарської продукції, надаватиме підтримку у вигляді консультацій та супроводу у реалізації проектів, спрямованих на експорт плодоовочевої продукції та продукції її переробки підприємствами- експортерами м. Мелітополя. UHBDP також буде брати участь у підготовці та реалізації спільних програм, спрямованих на підвищення економічного та соціального розвитку місцевих територій, вирішення проблем забруднення навколишнього середовища, а також гендерної політики в межах завдань та цілей Проекту. 15 червня в рамках підписаного Меморандуму в Мелітополі відбудеться Торговий форум «Контрактний майданчик».