08.10.2015 unnamed 4 10«З латвійськими експертами ми розпочинаємо спільний проект. Його мета - передача знань і досвіду при введенні законодавства ЄС для створення системи сільськогосподарських консультацій та збалансованого розвитку сільських територій в Україні. В планах у латвійських колег - відвідання інституцій держконтролю. Також ознайомлення зі структурою державного управління сільськогосподарської галузі України. Це допомога у створенні єдиної системи сільськогосподарських консультацій в Україні на основі положень законодавства ЄС, використовуючи латвійський досвід», - зазначила Владислава Рутицька.

Зі свого боку представники Латвії повідомили, що для них є важливим розвиток прямих контактів з українськими експертами. «Ми зосереджуємо увагу на гармонізацію законодавства України з європейським при введенні необхідних стандартів для виробництва сільськогосподарської продукції, необхідності створення єдиної бази даних реєстрації і ідентифікації тварин», - зазначили представники Латвії.

В рамках програми перебування планується відвідання Чернігівської та Вінницької областей.

Владислава Рутицька повідомила, що перебування в Україні латвійської делегації надасть можливість ознайомитись з сільським господарством та забезпечить нові контакти на експертному рівні між країнами за напрямками діяльності.

Довідково: 28-30 вересня 2015 року "Латвійський центр сільських консультацій та освіти" у співпраці з Міністерством закордонних справ та Міністерством землеробства Латвійської Республіки, Посольством Латвії в Україні розпочав новий проект «Розробка системи дорадництва з питань розвитку фермерства шляхом передачі знань та досвіду щодо імплементації законодавства ЄС і збалансованого розвитку сільських територій в Україні».

Прес-служба Мінагрополітики

Джерело: http://minagro.gov.ua