Із вступним словом захід відкрила Компанієць Н.П. - голова ГО «РЖФ» в Запорізькій області.  Вона розповіла, що багаторічний досвід РЖФУ з підтримки глобальної компанії, присвяченої Всесвітньому Дню сільських жінок, підтверджує, що на авансцену соціально - економічних перетворень на селі виходить жінка-лідер, жінка-фермер, жінка-підприємець.

Жінки велику роль відіграють у суспільному житті села, прагнучи змінити життя в селі на краще і роблячи для цього все можливе. Згадуючи попередній досвід співпраці у першій фазі Проекту, Надія Петрівна відзначила, що у 2010-2013 роки до участі в Проекті були залучені близько 400 членів РЖФ, які за допомогою Проекту мали змогу покращити рівень свого життя на селі.

"На сьогодні ми знову співпрацюємо з UHBDP (друга фаза), де маємо змогу дізнатись про новітні технології та вирощування нішових культур, а також отримати досвід успішних господарств, які мають вихід за кордон по реалізації с/г продукції" - відзначила пані Надія.

Далі виступила Заступник директора департаменту області Щербина Л.М., привітавши всіх жінок зі святом та вручила 9 нагород від обласної ради, 3 нагороди від облдержадміністрації та 8 нагород від департаменту агропромислового розвитку Запорізької обласної адміністрації. Вони варті того, щоб їх почули!