[widgetkit id=280]

Група зібралася з метою отримання інформації про кооперацію, яка допоможе їм обрати форму об’єднання. Учасники висловили свої очікування від заходу, які відображають потреби малих та середніх виробників не тільки цього регіону: отримати інформацію про кооперацію, потреба в розвитку та навчанні, пошук ринків збуту, необхідність об’єднання, потреба у взаємодопомозі, думки, що кооперація – це можливість вижити, потреба заробляти через вирощування одного сорту та складення товарної партії. Учасники детально обговорили з Олександрою діяльність об’єднання на прикладі часникового господарства «Патріот» в Одеській області та звернули увагу на необхідну їм техніку для вирощування часнику.

Було висловлено гарну думку, що неможливо ефективно працювати спільно, якщо в групі немає лідера. На питання Олександри «Яке Вам необхідно об’єднання?» було запропоновано різні варіанти – від неформальної спілки до кооперативу. Обговорення перейшло до питань податків, довіри, побудови партнерських відношень. Далі Олександра надала групі рекомендації щодо стратегічного планування, формування бачення та опису свого об’єднання у наступному сезоні: який сорт або асортимент буде вирощувати група, які об’єми тощо. Виявилось, що учасники майже нічого не знають один про одного, скільки і що кожен планує вирощувати в групі. Тому чітке представлення – «хто ми, як об’єднання» та вирощування по спільній технології дасть можливість вирішувати проблеми збуту разом. Учасники розповіли, як вони шукають ринки збуту. В них поки нема досвіду користування Інтернетом для пошуку збуту, проте хтось вже має постійні контакти із покупцями.

Далі Олександра надала поради щодо обов’язків членів кооперативу. Голова, обраний на загальних зборах, контролює діяльність кооперативу. Але питання з вибором сортів, визначенням об’ємів, закупівлі крапельного зрошення та інше має вирішувати менеджер, який не є голова, а окрема людина. Крім того, необхідно складати фінансовий план, вести всі записи тощо. Один з варіантів – співпраця з фірмами, які пропонують бухгалтерські послуги.

Наприкінці увагу учасників було звернено на необхідність визначення цінності свого товару – чому саме серед аналогічного будуть купувати саме в них?

Круглий стіл перейшов до кави та неформального спілкування, під час якого продовжувалось консультування та обговорення актуальних питань стосовно діяльності об’єднання.