З кожним тижнем стає дедалі більше охочих торгувати на ринку «Початок», за час дії програми понад півсотні фермерів скористалися можливістю і реалізували тут свій товар. Причому, швидко й увесь! Нагадаємо, що витрати, пов'язані з орендою місця на ринку «Початок», бере на себе Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва.

[widgetkit id=66]

22 та 23 липня 6 клієнтів Проекту реалізовували свою плодоовочеву продукцію на ринку «Початок». Одесити Ольга Слободяніна і Тетяна Бурлеску швидко продали зелень, томати, дині та кукурудзу. Олександр Олітенко з Первомайська – картоплю, цибулю, томати, баклажани, Василь Сосоненко з Херсона - кавуни та дині. Вінничани Ярослав Мікус та Оксана Подольська запропонували одеським покупцям картоплю, перець, баклажани, томати.

- Якщо продавати картоплю оптом, то нам, виробникам, нічого не залишиться, це не вигідно. Тому я продаю тільки в роздріб. У Вінницькій області картоплі багато. «Початок» - новий ринок збуту, - говорить Ярослав Мікус.

- Ринок «Початок» - це гарне місце для реалізації баштанних та відмінна альтернатива придорожній торгівлі. У мене великий автомобіль, на будь-який ринок на такому не заїдеш, «Початок» пристосований для вантажівок. Всю продукцію продав швидко й у середу знову планую торгувати на «Початку», - додає Василь Сосоненко з Херсона.

[widgetkit id=357]

Торгові місця для учасників Проекту працюють кожні вихідні з 14 травня по 19 серпня 2017 року. Місце може бути зайнято фермером 1 або 2 дні на його розсуд, але про своє рішення необхідно сповістити адміністрацію ринку. Нагадаємо, попередня реєстрація для торгівлі на ринку у Софії Малюти: 097-07-35-777, sofiaodessa80@gmail.com.

І найголовніше: стати учасником Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва та отримати нові ресурси для розвитку свого бізнесу, в тому числі й можливість безкоштовно торгувати на ринку «Початок» може будь-який виробник плодоовочевої продукції, грибів чи меду! Для цього потрібно зареєструватися на сайті Проекту або зателефонувавши до контакт-центру: 0 800 500 184 (дзвінки з мобільного та стаціонарного телефонів безкоштовні).