Підприємство «Чорноморський альянс», в якому ризикнули закласти плантацію екзотичної ягоди, є участником проекту UHBDP.

У світі ківі користується великою популярністю не тільки через добрий смак, споживачі оцінили високу харчову цінність продукту. Ми багато пишемо про ЗСЖ як про фактор, що задає вектор руху фермерського бізнесу.

В цьому випуску ми заручилися підтримкою закордонних експертів. Представник журналу «Агроіндустрія» був запрошений до Брюсселя для висвітлення «Форуму заради майбутнього сільського господарства». Прикметно, що темою форуму 2018 року стало «здорове» фермерське виробництво. Читайте звіт щодо заходу.

Овочеві коренеплідні: ріпа, бруква, пастернак та інші будуть затребувані споживачами. В Україні виробництво цих культур незначне, але ми вважаємо за потрібне поділитися даними в нашій постійній рубриці «Інфографіка».

Продовжуємо розвивати «органічну» тематику. З багатьма органічними виробниками вдалося поспілкуватися нашому журналісту, який прийшов до висновку: органічних фермерів, інакше, як подвижниками не назвеш. Однак слід розділяти науковий аргументований підхід від міфічних. Цій темі присвячено окрему статтю про батька-засновника біодинаміки Рудольфа Штейнера.

Біологічні препарати - це не тільки добрива і ЗЗР, а й бактерії. Читайте, як вони працюють в ґрунті.

Як отримати ґрант фермеру? Читайте інтерв'ю з Камраном Абдуллаєвим, міжнародним менеджером UHBDP та технічним директором MEDA (Канада).

Добрива - ключовий МТР сільського господарства. Яку КАС обрати: американську, черкаську чи єгипетську? Про це ми запитали у експерта з багаторічним досвідом продажу добрив. В інтерв'ю з Оленою Бойко читайте і про незвичайну цінову кон'юнктуру на ринку агрохімічної продукції...

І радісна звістка про нове законодавство. З березня 2018 року фермери мають право виробляти плодово-ягідні вина з власної сировини. А це, нагадаємо, відмінний шанс отримати продукт з високою доданою вартістю!

Нагадуємо про пільгову передплату на журнал «Агроіндустрія»! Якщо Ви є учасником UHBDP - отримаєте знижку на річну передплату в розмірі 50% вже зараз!

Пільгова підписка Зміст випуску