Захід був організований Центром розвитку та правової підтримки села за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва в рамках реалізації Меморандуму про співробітництво з університетом.

[widgetkit id=553]

Студенти познайомилися з вирощуванням овочів у відкритому та закритому ґрунтах в умовах зміну клімату півдня та побачили результати дослідів з використання різних сортів насіння та конвеєрного посіву, особливості використання хімічних засобів у компанії «Ісіда 2012». Головний агроном компанії Віктор Новицький ознайомив студентів зі спеціалізацією та напрямами наукової роботи компанії.

Студенти відвідали також ФГ «Пан Білан». Віталій Олексійович та Ірина Михайлівна щиро поділились своїм досвідом ведення господарства. Студенти ознайомились з технологічними процесами касетної сівби та висаджування салатів, технологічними операціями основного і передпосівного обробітку ґрунту.

Майбутні агрономи під час проведення практичного заняття із залученням фахівця-виробника, мають змогу відкрити для себе нові горизонти для професійного росту!

Надані теоретичні знання у поєднанні з практичним навичками - це той безцінний скарб, який здобувається в результаті клопіткої двосторонньої робити викладача зі студентами.