2016.07.16 cold chaine

Основне завдання заходу – надати експертну підтримку малим і середнім підприємствам-виробникам плодоовочевої продукції, як приватним, так і комерційним, у сфері холодної логістики та ознайомити інших учасників холодного ланцюжка з технологіями та стандартами холодної логістики, що розвиваються в рамках світових тенденцій бізнесу.

Пропонуємо особливу увагу приділити побудові зв'язків між операторами холодної логістики, виробниками агропродукції та торгівельними мережами. У схемі побудови зв'язків особливу роль відіграють питання сертифікації, стандартизації, сортування продукції, оперативності логістики і головне – налагодження інформаційного обміну. При цьому особливу увагу буде приділено малим і середнім підприємствам-виробникам плодоовочевої продукції та організації ланцюга побудови вартості товарів в повному циклі холодної логістики. Визначимо корисні авторитетні експертні рекомендації малим і середнім виробникам, що задовольнять їхні першочергові потреби для входження в бізнес. Для продуцентів плодоовочевої продукції інформація, що подається, буде адаптованою для прийняття управлінських рішень і для формування політики щодо певних каналів збуту (експорт, роздріб, малий і великий опт).

Робоча програма розрахована на два дні: у перший день – конференція з виступами провідних закордонних та українських спеціалістів y галузі холодної логістики, а другий день дозволить всім зацікавленим учасникам отримати індивідуальні консультації та відповіді на питання в рамках дискусійних столів із спеціалістами та представниками компанії партнерів. В рамках першого дня заходу організовується виставка учасників та партнерів конференції, на якій будуть представлені технічні новинки, обладнання та сервіс підприємств галузі холодної логістики.

Для участі у виставці-конференції обов’язкова реєстрація!

Детальна інформація доступна на сайті: euroagrochem.com/cold-2016

Контакти для зв'язку та реєстрації:

Олійник Вікторія +380 67 536 91 39; +380 97 333 74 38

e-mail: infoindustria2015@ukr.net

{jcomments on}