2016.01.05 b057969 f238ad3 oroshenie

За словами в.о. начальника Херсонського управління водних ресурсів Ігоря Андрієнка, весь водний комплекс готовий до подачі води на 100%. Крім того, в цьому році укладено близько 800 договорів з аграріями на подачу води для поливу.

Стосовно проблеми, яка була озвучена на минулому засідання, а саме: сільськими радами Щасливцевого (Генічеський район), Брилівки та Ювілейного (Цюрупинський район), на території яких проходить водний канал, було збільшено до 5% рівень податку на землю. У результаті цього керівництво водоканалу було змушено включити витрати на сплату податку за землю до собівартості води, що у свою чергу привело до росту тарифу на воду, яку купують аграрії для зрошення.

Голова постійної комісії облради з питань земельних відносин та екології Сергій Рибалка розповів, що з головами вищезазначених селищних рад уже було проведено робочі зустрічі, вони пообіцяли знизити відсоткову ставку до 1%.

Крім того, він наголосив, що від облдержадміністрації та облради буде направлено лист до депутатів Верховної Ради України з проханням внести зміни до Податкового Кодексу України у частині відміни сплати податку на землю організаціям, які фінансуються з державного бюджету.

Джерело: http://kurkul.com